Ana Sayfa | Rss | Yorumlar?   et 2011 modası Yeni Sezon 2011 Yazlık Moda Giyim Modelleri ve fiyatları bulacaksınız. I love You Google :) RSS Feeds

Son Eklenen Konular


En Çok okunanlar

Blog Konularım

Blog Widget by LinkWithin
Blogta Bulunan marka, marka logoları ve ürünlere ait resimler ve görseller marka sahiplerinindir. Marka ve ürünlerinizin reklamlarını yapmamızı istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Sitemizde 2011 Kışlık mevsimlik ve Yazlık Yeni Sezon Modellerimizle birlikte 2011 Bayan Modelleri elisi örgü örnekleri Katalog Resimleri Fiyatları 2011 Modasi kampanyalar indirimleri haberleri ürünleri defile haberleri, basın bültenleri ve sezon katalogları kendi görüşlerimi okuyabilirsiniz.

Twitter Share/Bookmark

Blogda Ara

Boncuk Oyasi Modelleri Boncuk Oyalari Cesitleri


Boncuklu İğne Oyası Modelleri

Boncuk Oyaları olarak sunduğum Boncuk Oyası çeşitlerini umarım beğenirsiniz. Boncuk Oyaları renkli Boncuk Oyası modelleri ile bu resimlerinde sizlere umarım geğişik türlerini sunmuş olurum. vede boncuk oyası modellerini begenirsiniz.
Boncuk oyaları yapımı ve video görüntülerinide sizlere yakında vereveğim fakat öncesinde oya örnekleri ve oya resimlerini paylaşım yapayım dedim çünkü BONCUKlu Boncuk oyası Modeli yapılırken çok ince detaylar bulunmaktadır.

Boncuk oyaları inçe el işi örgü türleri olduğundan oya örneklerini yapmak oldukca zordur. Ay yıldız Oyası ve Pınar yaprağı Oyası olarak vereceğim örnekler yapılması en kolay boncuk oyaları örnekleridir.

Boncuklu oyalar farklı türleri ve desenleri ile pul boncuk oyaları en beğenilen ve yeni çıkan oyalar boncuklu türleri fazlaca tutulan çeşitleridir.
boncuk oyası pul boncuk oyası nın bir modeli olarak bayanların başörtüsüne oluşturulan ve başörtüsü kenarı olarak çektikleri arpa boncuk oyası boncuk oyalar arpa boncuk oyaları tülbent kenarı modellerinin en seckin ve en basit yapılan modelleridir. Boncuk oyası örneklerinin bir diger çeşidi ise pullu oyası boncuk Oyalarıdir.

iğne oyası yapılırken iplik oyası ve boncuklu oya örneklerinden esinlenerek namaz örtüsünün kenarı nasıl yapılacağı ve boncuk havlu kenarına kadar bir çok türleri ile yapıldığı ve ev hanımı bayanların boncuk oya örneğini işlerken
boncuklu oyalar ın boncuk oyaları örnekleri boz almaktadırlar.
Boncuk havlu kenarları işleyen genç evlenecek kızlar Damatlık Hovlu modelleri ve Damat Bornoz modellerinin kenarlarınada erkeklere uygun boncuk oyası modelleri ile süslemelerini yapmaktadırlar. ama gene söylüyorum en çok beğenilen türlari arpa boncuk oyası ve pullu oyalar gelmektedirler.

Pullu boncuklu oyaları modellerini yapan evlenecek kızların havlu kenarları boncuk olarak işlemeleri ve nasıl işlendiği örneklerini bir sonraki konularda vereceğimi bildirmek isterim.
Umarım Cehizinizi renklendirirsiniz ve güzellikleri hep birlikte mutlu bir evlilik le süslerseniz. Mutluluklar dileriz tüm ziyaretcilerimize. Bu ve sile ile Sponsorumuz olan google.com.tr ye sükranlarımızı sunuyoruz.

En Çok Görüntülenen Modeller

Etiket:

5 yorum:

Adsız dedi ki...

boncuklu oya modelleri ve pullu oya çeşitlerini çok seviyorum elinizde videolu anlatım varsa verirmisiniz.

Adsız dedi ki...

Boncuk oyaları güzelde örecek bayan kim.

Adsız dedi ki...

uzun boncuklu oyalar dan bende örmek istiyorum.

Adsız dedi ki...

Boncuk Oyasi örnekleri bakarken sitenizi gördüm çok beğendim.

Adsız dedi ki...

boncuk oyası nasıl yapılır video izle mek isityorum

Yorum Gönder

2012 yenimoda Modelleri Fiyatları inceleyiniz lütfen.

Blogging Blogs - Blog Catalog Blog Directory My Zimbio bakiyetemel's Profile on Ping.sg  TopOfBlogs Paylaş

Blog da : Yazı ve Yorum vardır.

İzleyiciler

AYAKKABI MODELLERİ

Kinetix Ayakkabı Modelleri

Polaris Ayakkabı Modelleri

Arow Ayakkabı Modelleri

Aerosoles Carrer Ayakkabı Modelleri

Bayan Yazlık Ayakkabı Modelleri

Adidas Goodyear Ayakkabı Modeli

İnci Ayakkabı Modeli

CAT Bot Modelleri

Sugar Çizme Modelleri

Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri

Nine West Bayan Cizme Modeli

Nike Ayakkabı Modelleri

Converse Uzun Modelleri

Yeni Converse Çeşitleri

Converse One Star All star Modelleri

Converse Ayakkabı Modelleri

Hotic Marka Modelleri

Bot ve Cizme Modelleri

Adidas Stan smith Modelleri

Adidas Ayakkabı Modelleri

Yeni moda Yeni Sezon Kampanya Ürünleri

:) Bu Blog Blogger and Google ile alt yapısı desteklenmektedir. Site Yönetimimiz adına Google.com.tr ye Teşekkür ederiz.