Ana Sayfa | Rss | Yorumlar?   et 2011 modası Yeni Sezon 2011 Yazlık Moda Giyim Modelleri ve fiyatları bulacaksınız. I love You Google :) RSS Feeds

Son Eklenen Konular


En Çok okunanlar

Blog Konularım

Blog Widget by LinkWithin
Blogta Bulunan marka, marka logoları ve ürünlere ait resimler ve görseller marka sahiplerinindir. Marka ve ürünlerinizin reklamlarını yapmamızı istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Sitemizde 2011 Kışlık mevsimlik ve Yazlık Yeni Sezon Modellerimizle birlikte 2011 Bayan Modelleri elisi örgü örnekleri Katalog Resimleri Fiyatları 2011 Modasi kampanyalar indirimleri haberleri ürünleri defile haberleri, basın bültenleri ve sezon katalogları kendi görüşlerimi okuyabilirsiniz.

Twitter Share/Bookmark

Blogda Ara

Okul Canta Modelleri Okul Canta Cesitleri


Barbie Okul Çantası
Barbie Beslenme Çantası
Barbie Anaokul Çantası


Barbie Postacı Modeli Çanta
Barbie Çek Çek Okul Çantası
Barbie Serviyet Okul Çantası

Barbie Çek Çek Okul Çantası
Barbie Okul Çantası

MY LITTLE PONY OKUL ÇANTASI
WITCH OKUL ÇANTASI

Witch Okul Çantası Omuz Askılı Çanta

Sırt Çantası NBA Spor Dağcı Seyahat Çantası

SSC Çilek Kız Çek Çek Okul Çantası
SSC Anatomik Ortopedik Okul Çantası

Adidas ve NBA Kız Sırt ÇANTASI

Deri Çanta dan isteyen okul çocukları kendilerine Okul Çantaları çeşitlerinden bulabilirler Bayan Çantaları olarakta dizayn yapan bazı firmalar Evrak Çantası ve Spor Çantası satişlerindada bulunurlar, Ankara kızılayda satışı yapılan Çocuk Çantası satan mağzaları bolcana bulabilirsiniz. Tatile giderken kameranızın Kamera Çantası yok veya pc nizin Laptop Çantası yok ne yapacağım diyede üzülmeyin istanbul veya izmirde bu ürünlerin bolca çeşit ve kreasyonlarını üstelik yeni çıkan modelleri ni bulabilirsiniz. Seyahat Çantası yani Valiz türü ürünleri satan mağazalarda da bulabileceğiniz Beslenme Çantası nıda ilköğretim okulu modellerinide bunun yanında güzel ve en şik Arbi Makyaj Çantası çeşitlerini nike satan mağzalarda ve adidas satan mağzalarda bulabilirsiniz. Pucca Çanta markası olarak imalat yapan yerlerin Laptop Çantası da imal ettiğini umarım biliyorsunuzdur. enteresan ve ipten dokunan Kilim Çanta larını bayanlara en güzel Hediyelik Çanta olarak ta sunabilirsiniz. Bazı markalardan olan ve sosyete bayanların taktığı Fendi Çanta, Gucci Çanta, Kösele Deri çanta, Ferrari Çanta ve Winx Çanta larını genelde ünlülerin kullandıkları ve taktıkları çanta modelleri arasında sayabiliriz. Fakat; Pucca Çanta, Alone Çanta, Promosyon Çantası, Action Man Çanta, Strawberry Shortcake Çilek Kız çantası modellerini ise genelde lise ve ilköğretim okullarına giden öğrencilerin aldığı marka okul çanta modellerinden oldukça çok ürün satişı yapıldığını çantacı arkadaşlardan öğrendim. Dünyaca ünlü Trans Formers, Hello Kitty, Hot Wheels, Hıgh School Musıcal Çanta, Marvel Heroes ve My Scene ürünlerini satan mağaza ise istanbul bebekte ve gene istanbul beşiktaş ta Moda ÇANTA Dünyasında bulabilirsiniz. moda çanta dünyasinin sahibi ibrahim bey ve Nursel hanıma gidip sorduğumda ise yakında; The Incredıble Hulk, Dora and Boots,Ninja Okul Çantası, Unıted Colors Of Benetton - Sısley, Iron MAN, Powerrangers ve Micky Çanta modellerinin bayiliğini yakında alacaklarını dile getirmişlerde 3 ayoldu umarım bunların bayiliklerinide almışlardır. Yasmin marka ve Erkek çocuk Okul çanta modellerinden olan Beauty Okul Çantalarının bir kaç tane resimleri ve fiyatları ile sitemize koyacağım bir göz gezdirirseniz umarım sizlerde begeneceksinizdir.
Witch çantalarının fiyatını sakın sormayın çünkü çok uçuz değil tamı tamına 500 Tl den başladığını biliyorum. bunun yanında My Little Pony ürünü satan bazı mağazalar Sponge Bob ve NBA Sırt ÇaNTALARı satmaktalar, fiyatı kaç lira olursa olsun tüm marka ve modellerde zaman zaman indirimdeki ürünler bulunmaktadır. İndirimdaki bazı ürünleri gene www.yenimoda.blogspot.com tr yani türk sitemizden takip edebilrsiniz. Sevgiyle kalın hoşcakalın.
Online Çanta Satışı yapan 5 mağzanın verilerine göre Popüler Ürünler ve Çanta modellerini sizlere veriyorum.
SSC Çilek Kız Okul Çantası
Barbie Çek Çek Okul Çantası
Barbie Postacı Modeli Çantası
Barbie Beslenme Çantası
Spıderman Proje Çantası
NBA Kız Heybe Postacı Çanta
Barbie Anaokul Çantası
Barbie Bodybag Çanta
Barbie Okul Çantası
Barbie Okul Çantası
SSC Çilek Kız Okul Çantası
Barbie Proje Çantası
Barbie Okul Çantası
Barbie Anaokul Çantası
Sponge Bob Okul Çantası
Barbie Okul Çantası
Sünger Bob Kalem Çantası
SPIDERMAN SHOE BAG
Spıderman Beslenme Çantası
Sünger Bob Kalem Çantası
NBA Kolej Sırt Okul Çantası
NBA Kız Çantası
Barbie Anaokul Çantası
NBA Kolej Sırt Çanta
Barbie Beslenme Çantası
Barbie Anaokul Çantası
Spıderman Beslenme Çantası (Termos)
NBA ÇANTA
Barbie Beslenme ÇantasıEtiket:

2012 yenimoda Modelleri Fiyatları inceleyiniz lütfen.

Blogging Blogs - Blog Catalog Blog Directory My Zimbio bakiyetemel's Profile on Ping.sg  TopOfBlogs Paylaş

Blog da : Yazı ve Yorum vardır.

İzleyiciler

AYAKKABI MODELLERİ

Kinetix Ayakkabı Modelleri

Polaris Ayakkabı Modelleri

Arow Ayakkabı Modelleri

Aerosoles Carrer Ayakkabı Modelleri

Bayan Yazlık Ayakkabı Modelleri

Adidas Goodyear Ayakkabı Modeli

İnci Ayakkabı Modeli

CAT Bot Modelleri

Sugar Çizme Modelleri

Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri

Nine West Bayan Cizme Modeli

Nike Ayakkabı Modelleri

Converse Uzun Modelleri

Yeni Converse Çeşitleri

Converse One Star All star Modelleri

Converse Ayakkabı Modelleri

Hotic Marka Modelleri

Bot ve Cizme Modelleri

Adidas Stan smith Modelleri

Adidas Ayakkabı Modelleri

Yeni moda Yeni Sezon Kampanya Ürünleri

:) Bu Blog Blogger and Google ile alt yapısı desteklenmektedir. Site Yönetimimiz adına Google.com.tr ye Teşekkür ederiz.