Ana Sayfa | Rss | Yorumlar?   et 2011 modası Yeni Sezon 2011 Yazlık Moda Giyim Modelleri ve fiyatları bulacaksınız. I love You Google :) RSS Feeds

Son Eklenen Konular


En Çok okunanlar

Blog Konularım

Blog Widget by LinkWithin
Blogta Bulunan marka, marka logoları ve ürünlere ait resimler ve görseller marka sahiplerinindir. Marka ve ürünlerinizin reklamlarını yapmamızı istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Sitemizde 2011 Kışlık mevsimlik ve Yazlık Yeni Sezon Modellerimizle birlikte 2011 Bayan Modelleri elisi örgü örnekleri Katalog Resimleri Fiyatları 2011 Modasi kampanyalar indirimleri haberleri ürünleri defile haberleri, basın bültenleri ve sezon katalogları kendi görüşlerimi okuyabilirsiniz.

Twitter Share/Bookmark

Blogda Ara

Dekupaj Sanatı Dekupaj Motifleri


Dekupaj testeresi

Dekupaj tekniği olan güzel bir örnek

Dekupaj çalışmaları ahsap bir tabak

dekupaj nasıl yapılır işte en güzel örnek

Dekupaj resimleri ile süslenmiş bir eski vazo

Dekupaj desenleri ile yapılmış bir kumaş.

Dekupaj nedir ? deyenleriniz vardır biliyorum fakat buteknik tabak boyama ve dekupaj kağıdı moyaması denildiği zaman hemen bir çağrışım yaptıracaktır sizlere. Dekupaj desenleri oluşturabilmeniz için dekupaj bordürleri veya kağıtları ile dekupaj çalişması yapmanız gerekmektedir. öncelikle 1 tanene Dekupaj ayna buldum ve boş tabakları değerlendirmek için bir tanede ahşap tepsi buldum bunlara dekupaj kağıtları yapıştırarak kurşun kalem ile dekupaj tekniği kullanarak dekupaj eski çiçek resimlerini çizdim dekupaj çalışması yavaş yavaş kendini göstermeye başladı dilebilirim artık peçete ve kağıt mendilleride dekupaj tekniği kullanarak aynı çiçekler ile boyadım işte bir tane mutfak takımı ortaya çıktı. Dekupaj nedir nasıl yapılır diyen bayanlar öncelikle belediyelerin verdiği Ahşap boya nasıl yapılır kurslarına katılmaları gerekmektedir. Ahşap nasıl boyanır öğrendikten sonra Transfer tutkalı nasıl kullanılır ve Akrilik boya nasıl kullanılır da bu kursta sizlere öğreteceklerdir işte bundan sonra Ahşap boyama teknikleri ile ilgili ahşap boyama dekupaj boyama aynı şekilde yapılmaktadır. Dekupaj desenleri internette video ile ve resimlerle desen çeşitlerini bulabileceksiniz. kendi el becerileri ve el sanatlarınızın kabiliyetine göre ortaya çok güzel ve en yeni motiflerle El Becerileri ve Hobileri nize göre El İşi el yapımı Dekupaj nesleleri ortaya çıkmaktadır.

En Çok Görüntülenen Modeller

Etiket:

1 yorum:

Adsız dedi ki...

evdeki ahşap eskileri atmıcam artık çok güzel oluyor.

Yorum Gönder

2012 yenimoda Modelleri Fiyatları inceleyiniz lütfen.

Blogging Blogs - Blog Catalog Blog Directory My Zimbio bakiyetemel's Profile on Ping.sg  TopOfBlogs Paylaş

Blog da : Yazı ve Yorum vardır.

İzleyiciler

AYAKKABI MODELLERİ

Kinetix Ayakkabı Modelleri

Polaris Ayakkabı Modelleri

Arow Ayakkabı Modelleri

Aerosoles Carrer Ayakkabı Modelleri

Bayan Yazlık Ayakkabı Modelleri

Adidas Goodyear Ayakkabı Modeli

İnci Ayakkabı Modeli

CAT Bot Modelleri

Sugar Çizme Modelleri

Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri

Nine West Bayan Cizme Modeli

Nike Ayakkabı Modelleri

Converse Uzun Modelleri

Yeni Converse Çeşitleri

Converse One Star All star Modelleri

Converse Ayakkabı Modelleri

Hotic Marka Modelleri

Bot ve Cizme Modelleri

Adidas Stan smith Modelleri

Adidas Ayakkabı Modelleri

Yeni moda Yeni Sezon Kampanya Ürünleri

:) Bu Blog Blogger and Google ile alt yapısı desteklenmektedir. Site Yönetimimiz adına Google.com.tr ye Teşekkür ederiz.