Ana Sayfa | Rss | Yorumlar?   et 2011 modası Yeni Sezon 2011 Yazlık Moda Giyim Modelleri ve fiyatları bulacaksınız. I love You Google :) RSS Feeds

Son Eklenen Konular


En Çok okunanlar

Blog Konularım

Blog Widget by LinkWithin
Blogta Bulunan marka, marka logoları ve ürünlere ait resimler ve görseller marka sahiplerinindir. Marka ve ürünlerinizin reklamlarını yapmamızı istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Sitemizde 2011 Kışlık mevsimlik ve Yazlık Yeni Sezon Modellerimizle birlikte 2011 Bayan Modelleri elisi örgü örnekleri Katalog Resimleri Fiyatları 2011 Modasi kampanyalar indirimleri haberleri ürünleri defile haberleri, basın bültenleri ve sezon katalogları kendi görüşlerimi okuyabilirsiniz.

Twitter Share/Bookmark

Blogda Ara

Dogru ayakkabı nasıl alırım? nasıl alınır ?Kendime doğru ayakkabı nasıl alı-nır/rım?

İlk önce Ayaklarınız için doğru çorabı giyin. Yazın çok ince terletmeyen türlerden, Eğer kalın bir çorap giydiyseniz, sıradan ve klasik bir ayakkabı olırsınız, gereğinden büyük bir ayakkabı almış olursunuz.

ikinci olarak ise alışverişe çıkmayı öğleden sonra tercih etemenizi tavsiye ederim. Normal Günününüzün bu saatlerinde, ayaklarınız büyük halini alıştır demektir. Gündelik ayaklarınıza küçük bir ayakkabı çeşidi almak istemiyorsanız; Öyleden sonraki saatleri tercih alışverişe ayırınız.

Üçüncüsü ise Aldığınız Ayakkabıyı hemen ayağınıza takıp mağzadan çıkmayın/kullanmayınız. Satın almış olduğunuz Ayakkabıyı aldığınız ilk günlerde evinizin içinde giyiniz. Rahat ve memnun kalmadığınız takdirde değiştirebilme veya iade edebilme ihtimaliniz olmuş olur.

Dördüncü ise aldığınız Ayakkabının içini iyice kontrol ediniz. Ayakkabı iç yüzeyinde rahat deri veya klıf türü pamuk kaplanmamışsa, hemen sökülme yırtılma olasılığı fazla olduğundan Ayakkabınızın kısa sürede eskimesi ve yırtılma olasılığı çogalır.

Mağzada deneme yaptığınız Ayakkabıyı yürüyerek deneyiniz. Çünkü ayağınıza giydiğiniz ayakkabı sabıt durduğunuz zaman rahat olur ayaklarınız esneme yapması ile sıkması veya kenar boşluklarının olup olmadığını yürüyerek anlarsınız, Bu ayaklarınızın rahat etmesi için çok önemli bir nedendir. Ayakkabı alırken dikkat edilmesi gereken şeyler; Yenimoda.blogspot.com ziyaretcilerimizin uyduğu veya uyğuladığı taktirde En doğru ayakkabıyı almış olacaklardır. Ayrıca; Fiyat ve Kalite-Rahatlık-Model ve Giyeceğiniz elbise ile uyum Da en önemli faktörler olması gerekmektedir. En iyi ayakkabı alma yöntemleri bunlar diye düşünüyorum degerli arkadaşlar. Hepinize sağlıcaklı günler dilerim.

En Çok Görüntülenen Modeller

Etiket:

0 yorum:

Yorum Gönder

2012 yenimoda Modelleri Fiyatları inceleyiniz lütfen.

Blogging Blogs - Blog Catalog Blog Directory My Zimbio bakiyetemel's Profile on Ping.sg  TopOfBlogs Paylaş

Blog da : Yazı ve Yorum vardır.

İzleyiciler

AYAKKABI MODELLERİ

Kinetix Ayakkabı Modelleri

Polaris Ayakkabı Modelleri

Arow Ayakkabı Modelleri

Aerosoles Carrer Ayakkabı Modelleri

Bayan Yazlık Ayakkabı Modelleri

Adidas Goodyear Ayakkabı Modeli

İnci Ayakkabı Modeli

CAT Bot Modelleri

Sugar Çizme Modelleri

Adidas Bayan Ayakkabı Modelleri

Nine West Bayan Cizme Modeli

Nike Ayakkabı Modelleri

Converse Uzun Modelleri

Yeni Converse Çeşitleri

Converse One Star All star Modelleri

Converse Ayakkabı Modelleri

Hotic Marka Modelleri

Bot ve Cizme Modelleri

Adidas Stan smith Modelleri

Adidas Ayakkabı Modelleri

Yeni moda Yeni Sezon Kampanya Ürünleri

:) Bu Blog Blogger and Google ile alt yapısı desteklenmektedir. Site Yönetimimiz adına Google.com.tr ye Teşekkür ederiz.